0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Regjistrohen 61 raste të reja me Kovid-19, kanë vdekur 11, ndërsa janë shëruar 440 pacientë

Sipas të dhënave nga Instituti për shëndet publik, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 678 testime, ndërsa janë regjistruar 61 raste të reja me Kovid-19, prej të cilëve më së shumti ka në Shkup-35, Kavadari me shtatë raste të reja. Nga tre të sapoinfektuar ka në Tetovë, Prilep dhe Shtip, nga dy në Ohër, Strugë dhe Koçan, ndërsa nga një në Kumanovë, Gostivar, Veles dhe në Kriva Pallankë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close