0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Regjistrohen 407 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 399 dhe kanë vdekur shtatë persona

Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 407 raste të reja me Kovid-19, 399 të shëruar dhe kanë vdekur shtatë persona.

Back to top button
Close
Close