0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Regjistrohen 400 raste të reja të KOVID-19, 11 viktima dhe 206 pacientë të shëruar

Janë regjistruar 400 raste të reja të KOVID-19, 11 viktima dhe 206 pacientë të shëruar në 24 orët e fundit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close