0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Regjistrohen 356 raste të reja me Kovid-19, 587 të shëruar dhe 15 të vdekur

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.906 testime, janë regjistruar 356 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 587 pacientë, ndërsa kanë vdekur 15 persona. 

Back to top button
Close
Close