0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Regjistrohen 190 raste të reja me Kovid-19, gjashtë të vdekur dhe 2.009 pacientë të shëruar

- Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.530 teste, ndërsa janë regjistruar 190 raste të reja me kovid-19 në: Shkup-71, Kumanovë-19, Tetovë-6, Prilep-12, Gostivar-3, Shtip-6, Manastir-1, Veles-6, Ohër-5, Strumicë-6, Kavadar-8, Strugë-11, Koçan- 1, Kërçovë-8, Gjevgjeli-4, Negotinë-8, Dibër-3, Resnjë-7, Dellçevë-2, Radovish-1, Probishtip-2.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close