0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Regjistrohen 183 raste të reja me Kovid-19, gjashtë kanë vdekur dhe janë shëruar 1.731 pacientë

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.466 testime, ndërsa janë regjistruar 183 raste të reja me Kovid-19, kanë vdekur gjashtë persona, ndërsa janë shëruar 1.731 pacientë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close