0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Regjistrohen 1.039 raste të reja me Kovid-19, 998 të shëruar dhe 15 viktima

Në 24 orët e fundit, janë kryer 3.143 testime, ndërsa janë regjistruar 1.039 raste të reja të Kovid-19. Janë gjithsej 998 pacientë të shëruar, ndërsa kanë vdekur 15 persona, njofton Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close