0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Regjistrim do të ketë në pranverë dhe do të jetë vetëm statistikor, ndërsa jo operacion politik, thotë Zaev për MIA-n

Me vendimet në Propozim-ligjin për regjistrim,  regjistrimi do të realizohet vetëm si operacion statistikor sipas  standardeve  dhe praktikave më të mira evropiane që asnjëherë më të mos trajtohet si çështje politike.

Back to top button
Close
Close