0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Регистриран земјотрес, епицентарот кај Кичево

Земјотрес со јачина од 3.0 степени по Рихтер регистриран е денеска во 11:24 часот, во западниот дел на државава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close