0_Web_АктуелноMakedonija.SlajderОпштество

Регионална конференција „Граѓанинот на прво место”

Институтот за европска политика, (ИЕП) како дел од мрежата ТЕН (Think for Europe), денеска и утре ќе ја одржи регионалната конференција „Граѓанинот на прво место". Од таму посочуваат дека ова регионална конференција ќе се одр платформата Зум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close