Svet.SlajderСветСвет.Портал

Редфилд: Пандемијата во САД не се ниту блиску до крајот

Директорот на американскиот Центар за контрола на болестите  и превенција, Роберт Редфилд денеска изјави дека САД не се ниту блиску до крајот на пандемијата

Back to top button
Close
Close