BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Redfild: Do t’i vaksinojmë amerikanët deri në korrik të vitit 2021

Drejtori i Qendrës amerikane për kontrollin dhe parandalimin e sëmundjeve, Robert Redfild, deklaroi se shumica e amerikanëve mund të vaksinohen kundër koronavirusit më së voni deri në korrik të vitit 2021.

Back to top button
Close
Close