Дописници СветСветСвет.Портал

Речиси 500 експерти за национална безбедност дадоа поддршка за Бајден за претседател на САД 

Речиси 500 американски експерти за национална безбедност го поддржаа Џо Бајден за претседател на САД, со став декa „актуелниот претседател не е дораснат за „огромните одговорности на својата функција“.

Back to top button
Close
Close