0_Web_Ballina - SllajderBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Rebalanci i plotësuar me amendamente në Parlament, debat këtë javë, ndërsa javën e ardhshme realizim i masave

Rebalanci i plotësuar me amendamentet dhe me debat të komisionit kuvendor pritet të miratohet deri javën e ardhshme dhe të fillojë zbatimi i masave nga grupi i katërt. Tekstin e shtuar dje në seancë e miratoi Qeveria dhe u dërgua në Kuvend, ku pritet debat në seancë plenare.

Back to top button
Close
Close