0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Reali dhe Modriqi u dakorduan ta vazhdojnë kontratën edhe për një vit

Mesfushori Luka Modriq do të kalojë edhe një sezon në Real Madrid. Dy palët janë dakorduar të vazhdojnë kontratën deri në verën e vitit 2022.

Back to top button
Close
Close