0_Sport,PortalFutboll

Reali, Barcelona edhe klubet e tjera nga La Liga filluan me stërvitjet në grupe deri në 10 persona

Ekipet e kampionatit spanjoll të futbollit vazhdojnë me stërvitje grupore, prej sot me nga 10 lojtarë.

Madrid, 18 maj 2020 (MIA) – Ekipet e kampionatit spanjoll të futbollit vazhdojnë me stërvitje grupore, prej sot me nga 10 lojtarë.

Stërvitje me nga 10 futbollistë tashmë kanë filluar, Barcelona, Real Madridi dhe klube të tjera spanjolle.

Në deklaratën në faqen e internetit të La Ligës, bëhet e ditur se vazhdimi i sezonit është caktuar për në qershor, por data e saktë nuk është saktësuar. ar/ 

Таг
Back to top button
Close
Close