0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Реал бара 60 милиони евра за незадоволниот Иско

Играчот за врска на Реал Мадрид, Иско, го известил раководството дека сака да замине од „кралскиот клуб“, но неговата иднина е неизвесна откако актуелниот шпански првак бара високо обесштетување што засега ниту еден клуб не е подготвен да го плати, јавија денеска локалните медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close