Политички партии

Реакција од ВМРО-ДПМНЕ за прес конференцијата на Даниела Маркоска од СДСМ

Од клиничкиот центар Заев и Филипче сакаат да направат криминал од половина милијарда евра Заев и Филипче и од здравството прават криминал. Заев и Филипче сакаат и од клиничкиот центар да направат криминал од половина милијарда евра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close