Политички партии

Реакција од ВМРО – ДПМНЕ на прес конференцијата на Костадинов

Сваровски и трас-трас судиите се најдобрите слуги кои го штитат криминалот на Заев, одговорноста нека почне од Костадинов кој среди КОВИД седи во кафани кој работат само за луѓе од власта.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close