Политички партии

Реакција од СДСМ на прес-конференцијата на Владо Мисајловски

ВМРО-ДПМНЕ е партија која е синоним за криминал, корупција и неказнивост, партија која за 11 години режимско владеење создаде „заробена држава“ со партизирано судство и нееднаквост пред законите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close