Политички партии

Реакција од СДСМ на прес-конференцијата на Наум Стоилковски

ВМРО-ДПМНЕ е симбол на криминалот и корупцијата, партија заглавен во режимската матрица што ја влечеше државата надолу.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close