Политички партии

Реакција од СДСМ на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ

Црната кампања на ВМРО-ДПМНЕ и обидите за компромитирање на семејство на претседателот Зоран Заев преку ширење лаги и измислици, покажува дека оваа партија не нуди ништо освен лаги, манипулации и конструкции.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close