Политички партии

Реакција од СДСМ на изнесени ставови на Христијан Мицкоски

Христијан Мицкоски не пропушта прилика да докаже дека е единствен на браникот на криминалот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close