Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на Сања Лукаревска

Лукаревска почна да си го лаже и сопственото членство. Партијата заедно со нејзиниот ментор и лидер Зоран Заев, кој е аболициран за криминал, ја претворија во симбол на корупцијата и организираниот криминал.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close