Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес – конференцијата на Оливер Спасовски, Љупчо Николовски и Бојан Маричиќ

Додека СДСМ бара патокази, Македонија отиде во ќорсокак, а за Заеви нема ни истрага, ниту за Рекет, ниту за рекетот во РЕК Битола.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close