Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на Костадин Костадинов од СДСМ

Народот 4 години ги гледа кадрите на СДСМ донесоа само криминал, рекет и корупција. Четири години СДСМ е власт и на централно и на локално ниво. Четири години кадрите на СДСМ немаат една шајка заковано, немаат ниту еден капитален проект по кој ќе ги паметат граѓаните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close