Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес – конференцијата на Диме Велковски

Владата на СДСМ е толку неспособна што не може дури ни да ги доврши инфраструктурните проекти започнати од времето на ВМРО-ДПМНЕ, а камо ли пак да започнат нови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close