Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на Дарко Каевски

Срамота е СДСМ да се фали дека купиле 40 дрегери, во услови кога издале пасоши 215 наркобосови и сеуште нема разрешница.

Back to top button
Close
Close