Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на Богдана Кузеска

Заев, Царовска и СДСМ насилно се обидуваат да протнат антиреформи во образованието, кои имаат за крајна цел промена на историјата која ќе ја изучуваат нашите најмлади генерации.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close