Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на интервјуто на премиерот Заев за белградски „Курир“

Македонија нема време за губење. Македонските граѓани немаат уште нови 3 години за губење со Зоран Заев и оваа криминална власт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close