Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на гостувањето на министерот Филипче во вестите на Сител

Единствено нешто што направија ја земаа донацијата од Србија и тоа не сите осум илјади, туку нешто повеќе од четири илјади вакцини. И во земјава ги има само тие вакцини од Србија. Нема ниту термин која би била следната тура вакцини и кога.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close