0_Македонија.ПорталОригинални текстови

Реакција на Уставниот суд на изјава на поранешната министерка Рената Дескоска

Скопје, 22 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close