Политички партии

Реакција на СДСМ на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ

Ниту една лага од белиот дворец не може да го покрие фактот дека ВМРО-ДПМНЕ е на браникот на криминалот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close