Partitë politike

Reagim i VMRO-DPMNE-së ndaj deklaratës së kryeministrit Zoran Zaev

 Qytetarët nga xhepi I tyre do t’I paguajnë politikat katastrofike ekonomike të pushtetit, Zaevi pranoi se dizeli do të shtrenjtohet, taksë e re për çmime më të larta dhe jetë më të shtrenjtë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close