0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Рејнолдс потпиша за Рома, Кедира од Јувентус во Херта

Досегашниот дефанзивец на американскиот фудбалски прволигаш Далас, Брајан Рејнолдс, ќе ја продолжи кариерата во Рома, додека германскиот играч за врска Сами Кедира од Јувентус се пресели во берлинска Херта.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close