0_Магазин.ПорталАвтомобили

Рејнџ ровер евок најпосакуван автомобил во земјава во 2020 година

Рејнџ ровер евок ја освои главната награда на првото издание на Изборот за најпосакуван автомобил во Северна Македонија „Златно тркало“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close