0_Магазин.ПорталДизајн

Разголена фотосесија на Наоми Кемпбел

На сликите, телото ѝ е покриено само со чантите на брендот „Валентино“.

Лос Анџелес, 9 јули 2020 (МИА) – Супермоделката Наоми Кемпбел на својот Инстаграм-профил објави неколку фотографии на коишто е потполно гола. Тие се снимени во подземната железница во Њујорк.

Како што сама напиша, се работи за необјавени фотографи кои ги направила за модната куќа „Валентино“. На сликите, телото ѝ е покриено само со чантите на брендот.

Многумина од следачите се сложија дека манекенката и на прагот од своjaта шеста деценија, изгледа одлично.  си/

Таг
Back to top button
Close
Close