0_Магазин.ПорталСемејство

Разгледувајќи семејни слики, забележала дека бебето има смртоносна болест

Британка од англиската област Норфолк случајно, на фотографија, забележала знаци на рак кај своето бебе и, тоа може да му го спаси животот.

Back to top button
Close
Close