Svet.SlajderСвет

Раст на акциите на азиските берзи

Акциите на азиските берзи денеска забележаа раст поттикнати од заздравувањето на кинескиот производствен сектор

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close