КултураКултура.Портал

Распишан конкурсот за годинешното 28 издание на Меѓународниот музички фестивал „Охрид фест – Охридски трубадури 2021“

Интернационалниот фестивал „Охрид-фест – Охридски трубадури“ го објави конкурсот за годинешното 28 по ред фестивалско издание закажано за 9, 10 и 11 септември во Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close