0_Магазин.ПорталСцена

Расел Кроу планира филмско студио во Австралија

Австралија стана популарно место за снимање за време на корона-пандемијата, поради релативно ниската стапка на зарази со коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close