0_Македонија.ПорталДописници МКДХроникаХроника.Портал

Расчистени седум тешки кражби во Горнореканскиот регион

Две лица заработија  кривични пријави  како осомничени за повеќе кражби во регионот на Горна Река.

Back to top button
Close
Close