ОпштествоХроникаХроника.Портал

Расчистена тешкa кражба од маркет во Кочани 

Полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Кочани по преземени мерки и активности расчистиле „тешка кражба“ извршена ноќта помеѓу 18 и 19 месецов од маркет на ул.„Маршал Тито“ во Кочани. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close