0_Магазин.ПорталСцена

„Ранкер“: Листа од најдобрите психолошки трилери

По морничавиот хорор-трилер со оскаровците Џоди Фостер и Ентони Хопкинс во главните улоги, следат „Седум“ (1995 година, со Бред Пит и Морган Фримен), како и „Сјаење“ (1980, со Џек Николсон).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close