0_Sport,PortalFutboll

Ramosi, Marselo, Mendi dhe Valverde në përbërjen e Realit për ndeshjen me Çelzin, Varani nuk udhëton për në Londër

Dy futbollistë të Real Madridit të cilët mundën ta braktisin ndeshjen e parë kundër Çelzit në gjysmëfinalen e Ligës së kampionëve (1:1), kanë udhëtuar për në Britani të Madhe.

Back to top button
Close
Close