0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Ramosi dhuroi 264.571 maska për fytyrë në luftën kundër koronavirusit

U bë e ditur se çfarë ka përfshirë donacioni i Serhio Ramosit dhe bashkëshortes së tij Pilar Rubio në luftën kundër koronavirusit.

Madrid, 25 mars 2020 (MIA) – U bë e ditur se çfarë ka përfshirë donacioni i Serhio Ramosit dhe bashkëshortes së tij Pilar Rubio në luftën kundër koronavirusit.

Të dy kanë dhuruar gjëra të ndryshme përmes UNICEF-it. Kanë dhuruar 264.571 maska për fytyrë , 1.000 kostume mbrojtëse dhe 15.000 teste.

Ndihma nga familja e Ramosit është bashkangjitur si mbështetje e plotë e Real Madridit në luftën kundër pandemisë.

Tërë ekipi i Real Madridit u bashkëngjit në donacion. sn/

Таг
Back to top button
Close
Close