0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Рамос успешно опериран, претстои шестнеделна рехабилитација

Актуелниот првак во Ла Лига, Реал Мадрид, ќе биде без услугите на капитенот Серхио Рамос најмалку во следните шест недели, колку што лекарите предвидуваат да трае закрепнувањето по денешната операција на коленото, јавија шпанските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close