0_Спорт.ПорталФудбал

Рамос се соочува со суспензија од четири натпревари и може да го пропушти дербито со Барселона

Дефанзивецот на Реал Мадрид, Серхио Рамос може да биде дисквалификуван четири натпревари поради пријавата на делегатот по средбата од 7. коло од првенството на Шпанија со Атлетико (0:0).

Back to top button
Close
Close