0_Спорт.ПорталФудбал

Рамос: Реал ќе продолжи да се подобрува

Дефанзивецот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, по синоќешната победа над Севилја (1:0), рече дека тимот ќе биде уште подобар на следните натпревари.

Back to top button
Close
Close