0_Спорт.ПорталФудбал

Рамос: Погба е добредојден на „Бернабеу“

Французинот и неговиот агент сакаа тој да го напушти Манчестер Јунајтед во текот на летото и „белите“ беа главен кандидат за неговиот потпис, но на крајот ништо не се случи.

Back to top button
Close
Close